HypnoPôrod ® Monganovej metóda

Možno ste sa už s týmto názvom stretli. Predpôrodný kurz, ktorého popularita rastie po celom svete už viac ako tridsať rokov.
Čím je taký výnimočný?

Hlavnou filozofiou HypnoPôrodu je presvedčenie, že zdravá tehotná žena s nekomplikovaným tehotenstvom, čakajúca zdravé bábätko, je schopná sa na pôrod vopred pripraviť, vysnívať si ho a prežiť tak ľahko a pohodlne, ako sa len dá. Poslaním certifikovaných lektorov je umožniť ženám a ich partnerom prežiť ten najkrajší pôrod. Poskytujú im najvyššiu kvalitu vzdelávania a pomáhajú im zodpovedne sa pripraviť na ten dôležitý okamih, kedy sa ich rodina rozrastie o ďalšieho člena.

Mnohé ženy sa pôrodu obávajú, počúvajú a čítajú rôzne hrôzostrašné príbehy a pomaly strácajú vieru vo vlastné telo. Zabúdajú, že ženské telo inštinktívne vie, ako má pôrod prebiehať. Myslia si, že bez intervencií a zásahov neporodia.

Metóda HypnoPôrodu učí ženy a ich partnerov znovu získať dôveru v krásny, pokojný a prirodzený pôrod. Opiera sa pri tom o moderné poznatky z oblasti ľudskej biológie, neurológie a psychológie. Do osnov kurzu zahŕňa teóriu, praktické relaxačné a dychové cvičenia, vizualizácie a nácvik sebahypnózy. Poskytuje tak komplexný, dobre premyslený program, umožňujúci zmenu vnímania i prežívania pôrodu. Zameriava sa aj na dôležitosť vedomého spojenia s dieťatkom, pred narodením i v popôrodnom bondingu.

Kurz HypnoPôrodu je určený pre tehotné ženy, no veľmi vítaná je aj účasť partnerov či pôrodných spoločníkov. Prebieha počas piatich stretnutí a trvá celý 12,5 hodín. 

V cene kurzu je zahrnuté:

Prihlásiť sa na kurz

people, baby, belly

Kurz HypnoPôrod Monganovej metóda som oprávnená vyučovať ako členka Inštitútu HypnoPôrodu, ktorý založila Maria F. Mongan. Všetky materiály, ktoré na kurze využívam a ktoré dostanete, sú originálne a mám právo na ich používanie.

 

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.